Jei turi priklausomą artimą

Turint priklausomą artimą, pirmiausia reikia suprasti, kad priklausomybė tai liga, kuri kankina žmogų. Ji po truputį griauna žmogaus gyvenimą ir kiekvienas/a, ką bekalbėtų, nenori jos, bet neturi jėgų ir nežino kaip iš jos išsilaisvinti. Situacija gali pradėti keistis tik tuomet, kai priklausomas asmuo priims sprendimą ieškoti kito gyvenimo kelio, kelio be priklausomybės. Kaip padėti jam/jai priimti tokį sprendimą?

Kiekviena situacija per daug skirtinga, kad galėtume iš karto atsakyti į šį klausimą. Geriausia būtų, kad su mumis susisiektum ir suteiktum daugiau informacijos apie esamą padėtį. Tiesiog  paskambink telefonu 860041787 arba parašyk mums laišką į el.p. gyvenimovartai@gmail.com. Jei norėsi galėsim susitikti mūsų „Dienos centre” (Kapsų g. 11, Kaune) arba bendrauti susirašinėjant el.p. Visais atvejais mes padarysime viską, kad padėti tau nuspręsti koks turėtų būti tavo adekvatus atsakas į tavo artimojo elgesį.

Vadavimasis iš priklausomybės yra ilgalaikis procesas, kur jo rezultatas priklauso nuo daugybės aplinkybių. Niekada niekas nežino šio proceso baigties. Bet mes visada turime kovoti ir padaryti kas priklauso nuo mūsų. Jei patikėsi mums savo problemą, mes įsipareigojame tave lydėti (tiek, kiek jausi, kad tau tai reikalinga) ir konsultuoti visais iškylančiais naujais klausimais. Tai mūsų fondo misija ir mes tai darysime su džiaugsmu be jokio atlygio.