2020 metų archyvas

2020 metų ataskaita

Pateikiame 2020 metų ataskaitos dokumentus

k

„Vakaro pašnekesiai“ su kunigu​ Remigijumi Matulaičiu

Kviečiame prisijungti į pašnekesius, kuriant šeimos pagrindą, kuris vėliau duos nuostabius vaisius.

67832579_679640915845103_4892348228411850752_n

Vasaros stovykla šeimoms „Pabūkime kartu“ 2020​

Kas buvęs, tam paskoti apie stovyklą nereikia. O kas nebuvę – jausmo nepapasakosi, bet pabandysime. Ši stovykla - turiningos, nemokamos atsotogos visai šeimai. Praleiskite Vasaros naktis smagiai stovyklaudami gamtoje!

tvų ugdymas

Pozityvios tėvystės įgūdžių ugdymo mokymai

Mokymai padės išspręsti krizę šeimoje, ugdyti savarankišką ir konstruktyviai funkcionuojančią šeimą, supažindins su tinkamu, pozityvių vaikų auklėjimu. Mokymų ciklas yra visiškai nemokamas.

psichologo kons

Nemokamos psichologo konsultacijos​

Dažnai laiku nesuteikta pagalba palieka skaudžias pasekmes: skyrybos, netektys, vaikų globos namai, įkalinimo įstaigos, savižudybės. Todėl, jei šeimoje patiriate nesutarimus, kviečiame kreiptis į mūsų psichologę Dovilę, dėl pagalbos.

soc konsultacijos

Nemokamos socialinio darbuotojo konsultacijos

Nemokamos socialinio darbuotojo konsultacijos – pagalbos suteikimas sprendžiant asmenines problemas. Padėsime sutvarkyti darbo biržos reikalus, suteiksime karjeros galimybių konsultacijas, informuosime apie mokymosi galimybes Lietuvoje ir užsienyje.

ESFIVP-I-A.GV

Pradedamas įgyvendinti projektas „Profesinių įgūdžių suteikimas darbo vietoje Žaliakalnio jaunimui“

Nevyriausybinių organizacijų aktyviai veikiančių Žaliakalnyje ir dirbančių su jaunimu praktika rodo, kad daugiau nei 30 proc. visų jaunuolių patiria diskriminaciją dėl amžiaus ir turi sunkumų konkuruoti darbo rinkoje, nes turi žemus profesinius gebėjimus ir neturi darbo patirties. Problemoms spręsti padėtų kompleksinės veiklos –neformalus švietimas, informavimas, konsultavimas, darbinių įgūdžių suteikimas darbo vietoje bei kita pagalba įsidarbinant