Socialinis verslas

Kaip ir dauguma Lietuvoje nevyriausybinių organizacijų, LPF „Gyvenimo vartai“  susiduria su finansiniais sunkumais. Pagrindinė LPF „Gyvenimo vartai“ problema – tai veiklų nepastovus finansavimas, kuris nutrūksta įvykdžius vieną projektą. Organizacija, kol gauna finansavimą iš kito paramos šaltinio, išgyvena tam tikrą sąstingį. Tankiai yra priversta nutraukti veiklas, atleisti jau suformuotą darbuotojų komandą. Didžiausią žalą dėl finansavimo nepastovumo patiria klientai – atskirtį patiriantys priklausomybės ligomis sergantys asmenys.

Siekdami finansinio nepriklausomumo 2013 m. įgyvendinome Lietuvos Respublikos ir Šveicarijos Konfederacijos bendradarbiavimo programos finansuotą projektą „LPF “Gyvenimo vartai” socialinio verslo įkūrimas“. Mes įdėjome dideles pastangas, kad galėtume pradėti gaminti malkas, tačiau dabar susiduriame su naujais iššūkiais – malkų realizacijos problema. Lietuvoje, kai gyventojų perkamoji galia dar labai maža, malkas parduoti labai sudėtinga. Todėl ieškome pirkėjų ir prekybininkų užsienio šalyse, kurie galėtų realizuoti mūsų produkciją.

Daugiau apie malkų prekybos socialinį verslą www.woodyard.eu

Dėmesio dėmesio dėmesio !!! 2018 m. sausio mėn. pradėjome įgyvendinti socialinio verslo projektą „Jūsų ūkvedys“. Nuo šiol galite išsikviesti mūsų meistrą į namus ir jis išspręs bet kokį jūsų buities rūpestį!

Daugiau skaitykite čia