Socialinis verslas „Jūsų ūkvedys“

Labdaros ir paramos fondo „Gyvenimo vartai“ Socialinis verslas „Jūsų ūkvedys“ www.jusuukvedys.lt  

Teikiame aukštos kokybės pastatų priežiūros ir remonto paslaugas fiziniams bei juridiniams asmenims. Mūsų paslaugos apima nuo smulkaus vienkartinio buitinio rūpesčio jūsų sprendimo iki kapitalinio būsto remonto. Mūsų komandą sudaro tik savo darbą gerai išmanantys specialistai, todėl paslaugas suteiksime laiku, kokybiškai ir už priimtiną kainą. Visas pelnas yra skiriamos LPF „Gyvenimo vartai“ pagrindinių veiklų vykdymui.

Mūsų teikiamos paslaugos:

  • „Meistras į namus“: elektra, santechnika, tvirtinimas, remontas. Nuo vienkartinio smulkaus buities tvarkymo darbo iki kapitalinio remonto.
  • „Ūkvedys įmonėms“: reguliariai prižiūrime įmonės patalpas, sudarome ilgalaikio aptarnavimo sutartis. Atliekame elektros, santechnikos, tvirtinimo, remonto darbus.
  • „Apdailininkų brigada“: dažome, klijuojame tapetus, plyteles, klojame laminatą, montuojame gipso kartono plokštes.

Labdaros ir paramos fondas „Gyvenimo vartai” teikia paslaugas nuo 2004 m. Jos misija yra vykdyti psichotropinių medžiagų prevenciją, priklausomybės ligomis sergančių asmenų reabilitaciją ir integraciją į darbo rinką, teikti kompleksinę  pagalbą socialinę atskirtį ir skurdą patyrinantiems asmenims. Daugiau apie fondą skaitykite: www.gyvenimovartai.eu


Darbo laikas:                                                      Darbo dienos nuo 08:00  iki 19:00