Reabilitacija

Reabilitacija – ilgalaikis procesas. Ir niekas nežino kiek ji gali trukti. Yra žmonių, kuriems ji trunka visą likusį gyvenimą. Labiausiai reabilitacijos sėkmė priklauso nuo paties sergančiojo apsisprendimo ir pastangų. Tada nuo aplink esančių žmonių ir jų adekvačios pagalbos. Taip pat nuo Dievo malonės ar žmogaus paveldėtos genetikos. Kokios susiklosčiusios aplinkybės bebūtų mūsų fondas padarys viską, kad padėti kiekvienam priklausomam nesvarbu kokioje situacijoje jis bebūtų.

Reabilitacija prasideda, kai žmogus priima sprendimą „aš noriu būti vėl laisvas”.
Antras  žingsnis, kurį turi žengti priklausomas žmogus – tai sutikimas priimti mūsų pagalbą.
Trečias žingsnis – žmogus susisiekia su mumis ir  prasideda mūsų bendravimas.
Ketvirtas žingsnis – …

Tolimesnę eigą sunku nusakyti, nes kiekvienu atveju ji bus skirtinga. Vienais atvejais žmonės jau sekančią dieną apsigyvens reabilitacijos bendruomenėje, kitiems pakaks reguliaraus konsultavimo dienos centre.

Dienos centras ir Reabilitacijos bendruomenė yra pagrindiniai įrankiai, kuriais naudojamės siekiant vesti žmogų sveikimo keliu. Detalesnę informaciją apie tai, kaip vyksta reabilitacija Dienos centre ir reabilitacijos bendruomenėje skaityk paspaudus jų nuorodas.

Jei esi tas, kuris nori tapti vėl laisvu nuo priklausomybės, kviečiame pasinaudoti mūsų fondo siūloma pagalba. Skambink mob. 860041787 ar parašyk mums į el.p. gyvenimovartai@gmail.com.