Prevencija

Didžiausia pagalba priklausomam asmeniui – tai pagalba jam tokiu netapti iš viso. Todėl prevencinė veikla yra pati svarbiausia fondo veikla. Kviečiame visas organizacijas ir pavienius asmenis apjungti pastangas ir bendromis jėgomis organizuoti prevencinę veiklą.

Ką mes siūlome?

  1. Fondas jau daug metų vykdo prevencinį darbą ir yra ištobulinęs prevencinių užsiėmimų vedimo metodiką. Ji buvo pasiskolinti iš Švedijos ir vadinasi „Kai jūra iki kelių…”. Tai 7 teminių užsiėmimų programa. Joje paliečiamos visos svarbiausios temos (narkotikai, alkoholis, tabakas, patyčios ir nepritarimas, internetas ir žiniasklaida, jaunimo kultūra, tėvų rolė). Programa gali būti adaptuota skirtingoms tikslinėms grupėms: vaikams, paaugliams, jaunimui, tėvams, suaugusiems. Optimali vieno užsiėmimo trukmė 1,5 val. Vedant užsiėmimus pasitelkiamos visos naujausios technologijos, žaidimai, grupinio darbo metodai ir kt. Optimalus dalyvių skaičius nuo 8 iki 15 asmenų. Siūlome užsisakyti užsiėmimo vedimo paslaugą. Jums reikia tik surinkti auditoriją ir rasti vietą užsiėmimo vedimui. Mes pasirūpinsime programa, dalomąja medžiaga, reikalinga aparatūra. Vieno užsiėmimo kaina 50 Eurų. Jei užsiėmimas vyktų ne Kauno mieste, reiktų pridėti transporto išlaidas (100 km 7 Eurai). Galima užsakyti vieną pasirinktos temos užsiėmimą ar visą programą. Visi užsakymai priimami mob. 860041787 arba el.p. gyvenimovartai@gmail.com. Už paslaugą išrašome sąskaitą faktūrą.
  2. Norint pasiekti dar geresnių prevencijos rezultatų 7 teminių užsiėmimų gali nepakakti. Ši programa turėtų būti papildoma pačiomis įvairiausiomis praktikoje pasiteisinusiomis priemonėmis: ekskursijos, stovyklos, ilgesnės trukmės seminarai ir pan. Tokios veiklos organizavimas automatiškai daugiau ir kainuoja. Kad užtikrinti reikiamą finansavimą siūlome rengti bendrus projektus. Mes galime tapti jūsų rengiamo projekto partneriu arba galime jus įtraukti į savo rengiamus projektus. Mes savo dalyvavimu įsipareigojame užtikrinti kokybišką turinį ir profesionalų jo išdėstymą. Iš jūsų tikimės auditorijos surinkimo, motyvavimo dalyvauti ir reikiamos vietos paruošimo. Jei jus sudomino mūsų pasiūlymas laukiame jūsų skambučio mob. 860041787 arba laiško el.p. gyvenimovartai@gmail.com.