LPF "Gyvenimo vartai"

Jei esi priklausomas

Bet kuri priklausomybė, tai kelias į niekur. Ji griauna žmogų, jo gyvenimą ir nieko gero neatneša. Esame sutikę daugybe žmonių, kurie dėl priklausomybės prarado viską savo gyvenime kas brangiausia: sveikatą, mylimą sutuoktinį, vaikus, draugus, darbą, laiką. Jų akyse žvilgėdavo skausmo ašaros, kai jie suvokdavo, kad dalies tų brangiausių dalykų nebeįmanoma atgauti. Kurioje vietoje esi tu?

Jei skaitai šį tinklapį, greičiausiai priėjai teisingą išvadą, kad reikia kažką daryti, kad priklausomybė, kuri tave kankina yra tavo pražūties kelias ir atėjo laikas nebesitaikstyti su ja. Šis tinklapis sukurtas dėl tavęs, kad tau padėti rasti tuos, kurie buvo panašioje situacijoje ir žino kaip tau padėti.

Mes kviečiame tave susisiekti su mumis, tiesiog skambink telefonu +37060041787 arba parašyk mums laišką į el.p. gyvenimovartai@gmail.com. Papasakok daugiau apie savo padėtį ir kokia priklausomybė tave kankina. Mes kruopščiai išanalizuosime informaciją ir pasiūlysime tau tiesiausią kelią į sveikimą. Galbūt tavo vietoje yra būtinas laikinas gyvenimas reabilitacijos bendruomenėje, o galbūt pakanka reguliarių susitikimų „Dienos centre”. Kiekvienas atvejis unikalus.

Jei esi kritinėje situacijoje nedelsdamas/a skambink bendruoju pagalbos telefonu 112 ir paprašyk pagalbos.

Mes esame pasiruošę tau padėti ir žinome, kaip tai padaryti.
Tu nesi vienas/a! Laukiame Tavęs!

Jei turi priklausomą artimą

Turint priklausomą artimą, pirmiausia reikia suprasti, kad priklausomybė tai liga, kuri kankina žmogų. Ji po truputį griauna žmogaus gyvenimą ir kiekvienas/a, ką bekalbėtų, nenori jos, bet neturi jėgų ir nežino kaip iš jos išsilaisvinti. Situacija gali pradėti keistis tik tuomet, kai priklausomas asmuo priims sprendimą ieškoti kito gyvenimo kelio, kelio be priklausomybės. Kaip padėti jam/jai priimti tokį sprendimą?

Kiekviena situacija per daug skirtinga, kad galėtume iš karto atsakyti į šį klausimą. Geriausia būtų, kad su mumis susisiektum ir suteiktum daugiau informacijos apie esamą padėtį. Tiesiog  paskambink telefonu +37060041787 arba parašyk mums laišką į el.p. gyvenimovartai@gmail.com. Jei norėsi galėsim susitikti mūsų „Dienos centre” (Kapsų g. 11, Kaune) arba bendrauti susirašinėjant el.p. Visais atvejais mes padarysime viską, kad padėti tau nuspręsti koks turėtų būti tavo adekvatus atsakas į tavo artimojo elgesį.

Vadavimasis iš priklausomybės yra ilgalaikis procesas, kur jo rezultatas priklauso nuo daugybės aplinkybių. Niekada niekas nežino šio proceso baigties. Bet mes visada turime kovoti ir padaryti kas priklauso nuo mūsų. Jei patikėsi mums savo problemą, mes įsipareigojame tave lydėti (tiek, kiek jausi, kad tau tai reikalinga) ir konsultuoti visais iškylančiais naujais klausimais. Tai mūsų fondo misija ir mes tai darysime su džiaugsmu be jokio atlygio.

Jei nori kartu vykdyti prevenciją

Mūsų fondo misija bet kokiomis priemonėmis kovoti su įvairiausių formų priklausomybėmis žmonių gyvenimuose. Jų žala neišmatuojama ir neįkainojama. Dažnam priklausomam asmeniui ji kainuoja gyvybę. Pats tiesiausias kelias kovoje su nepriklausomybėmis – tai jų PREVENCIJA.

Žmonės turi nesusirgti priklausomybe. Jie turi neleisti, kad tai įvyktų. Jie turi būti tinkamai apie tai informuoti ir budėti. Toks žmogaus pasirengimas turi būti ugdomas nuo mažų dienų. Jau vaikams turi būti pradėta aiškinti kokios egzistuoja priklausomybės formos, kokią žalą jos daro ir kaip jų išvengti. Jie neišvengiamai atsidurs akistatoje su jomis ir turės priimti teisingą sprendimą.

Visas organizacijas ir pavienius asmenis kviečiame prisijungti prie mūsų ir kartu vykdyti PREVENCIJĄKaip tai padaryti?

Pirmiausia susisiekite su mumis ir duokite mums žinoti apie save. Tiesiog paskambinkite telefonu +37060041787 arba parašykite el.p. gyvenimovartai@gmail.com.
Mes susipažinsime ir kartu nuspręsime, kokia bendradarbiavimo forma priimtiniausia. Galimi tokie variantai:
1. Galbūt jūs galėsite tapti mūsų savanoriu ir prisidėti prie jau organizuojamų veiklų.
2. Galbūt galėsite tapti mūsų rėmėju ir padėsite spręsti finansinius rūpesčius.
3. Galbūt mes galėsime kartu suorganizuoti prevencinį renginį vaikams, jaunimui ar suaugusiems.
4. Dažnai įvairios organizacijos pakviečia mus pravesti 1,5 val. trukmės prevencinį užsiėmimą jų pasirinktai tikslinei grupei pasirinkta tema (daugiau apie tokią galimybę skaitykite čia).

Visi bendradarbiavimo būdai priimtini ir sveikintini, todėl laukiame jūsų!

Scroll to Top