Kelionė į Kauno valstybinį lėlių teatrą

Labdaros ir paramos fondas “Gyvenimo vartai”
Projektas “Renkuosi gyvenimą“
Kelionė į lėlių teatrą, Kauno valstybinis lėlių teatras, Laisvės al. 87A, Kaunas

11:30val. – 14:00val.

Dalyvavo vaikai iš 4 VDC. Iš viso 64 žmonės (su vadovais) Vadovai vaikus nuvedė į Kauno valstybinį lėlių teatrą, prieš spektaklį aplankė Lėlių teatrą. Kur sužinojo apie lėlių gaminimo istoriją, pačio teatro atsiradimą, ir pokyčius lėlių gamybos technikoje. Vėliau žiūrėjo nuostabų istorinį spektaklį „Molinis sapnas“
Spektaklis „Molinis sapnas“ – tai lietuvių liaudies legendomis ir mitais perpintas kūrinys, patraukliai ir suprantamai pasakojantis apie svarbiausius Lietuvos istorijos įvykius ir reikšmingiausias datas.
Paradoksai, netradiciškai naudojami buities rakandai, gyva muzika ir kartu su žiūrovais spektaklio metu kuriama istorinio įvykio interpretacija turėtų sudominti mažuosius smalsuolius ir jų tėvelius.
„Norime į dažnai sakralizuojamą Lietuvos istoriją pažvelgti netikėtu rakursu, netradiciškai, šmaikščiai, šiek tiek ironiškai, -“ teigia kūrėjai. Po spektaklio vadovai ir vaikai keliavo į Miesto sodo restoraną, išgėrė karšto šokolado, suvalgė ledų ir pyrago gabaliuką.

Pasiekti rezultatai: Pats didžiausias laimėjimas – vaikai labai džiaugėsi galėdami pamatyti šitaip kūrybingai pateiktą Lietuvos istoriją.

Projektą finansuoja LR Sveikatos apsaugos ministerijos Visuomenės sveikatos stiprinimo fondas.