Jei nori kartu vykdyti prevenciją

Mūsų fondo misija bet kokiomis priemonėmis kovoti su įvairiausių formų priklausomybėmis žmonių gyvenimuose. Jų žala neišmatuojama ir neįkainojama. Dažnam priklausomam asmeniui ji kainuoja gyvybę. Pats tiesiausias kelias kovoje su nepriklausomybėmis – tai jų PREVENCIJA.

Žmonės turi nesusirgti priklausomybe. Jie turi neleisti, kad tai įvyktų. Jie turi būti tinkamai apie tai informuoti ir budėti. Toks žmogaus pasirengimas turi būti ugdomas nuo mažų dienų. Jau vaikams turi būti pradėta aiškinti kokios egzistuoja priklausomybės formos, kokią žalą jos daro ir kaip jų išvengti. Jie neišvengiamai atsidurs akistatoje su jomis ir turės priimti teisingą sprendimą.

Visas organizacijas ir pavienius asmenis kviečiame prisijungti prie mūsų ir kartu vykdyti PREVENCIJĄ. Kaip tai padaryti?

Pirmiausia susisiekite su mumis ir duokite mums žinoti apie save. Tiesiog paskambinkite telefonu 860041787 arba parašykite el.p. gyvenimovartai@gmail.com.
Mes susipažinsime ir kartu nuspręsime, kokia bendradarbiavimo forma priimtiniausia. Galimi tokie variantai:
1. Galbūt jūs galėsite tapti mūsų savanoriu ir prisidėti prie jau organizuojamų veiklų.
2. Galbūt galėsite tapti mūsų rėmėju ir padėsite spręsti finansinius rūpesčius.
3. Galbūt mes galėsime kartu suorganizuoti prevencinį renginį vaikams, jaunimui ar suaugusiems.
4. Dažnai įvairios organizacijos pakviečia mus pravesti 1,5 val. trukmės prevencinį užsiėmimą jų pasirinktai tikslinei grupei pasirinkta tema (daugiau apie tokią galimybę skaitykite čia).

Visi bendradarbiavimo būdai priimtini ir sveikintini, todėl laukiame jūsų!