Jei esi priklausomas

Bet kuri priklausomybė, tai kelias į niekur. Ji griauna žmogų, jo gyvenimą ir nieko gero neatneša. Esame sutikę daugybe žmonių, kurie dėl priklausomybės prarado viską savo gyvenime kas brangiausia: sveikatą, mylimą sutuoktinį, vaikus, draugus, darbą, laiką. Jų akyse žvilgėdavo skausmo ašaros, kai jie suvokdavo, kad dalies tų brangiausių dalykų nebeįmanoma atgauti. Kurioje vietoje esi tu?

Jei skaitai šį tinklapį, greičiausiai priėjai teisingą išvadą, kad reikia kažką daryti, kad priklausomybė, kuri tave kankina yra tavo pražūties kelias ir atėjo laikas nebesitaikstyti su ja. Šis tinklapis sukurtas dėl tavęs, kad tau padėti rasti tuos, kurie buvo panašioje situacijoje ir žino kaip tau padėti.

Mes kviečiame tave susisiekti su mumis, tiesiog skambink telefonu 860041787 arba parašyk mums laišką į el.p. gyvenimovartai@gmail.com. Papasakok daugiau apie savo padėtį ir kokia priklausomybė tave kankina. Mes kruopščiai išanalizuosime informaciją ir pasiūlysime tau tiesiausią kelią į sveikimą. Galbūt tavo vietoje yra būtinas laikinas gyvenimas reabilitacijos bendruomenėje, o galbūt pakanka reguliarių susitikimų „Dienos centre”. Kiekvienas atvejis unikalus.

Jei esi kritinėje situacijoje nedelsdamas/a skambink bendruoju pagalbos telefonu 112 ir paprašyk pagalbos.

Mes esame pasiruošę tau padėti ir žinome kaip tai padaryti.
Tu nesi vienas/a! Laukiame tavęs!