Sėdžiu, verkiu, daužau kumščiais į sieną, vadinu save pikčiausiais žodžiais ir prisiekinėju, kad šis kartas tikrai paskutinis... Kreiptis pagalbos galite skambinant tel. 860041787

Kartų solidarumo maratonas "Jaunimas senjorams"

2019 12 21 Įvyko mūsų veiklų apibendrinamasis renginys: 

Kartų solidarumo maratonas „Jaunimas senjorams”. Susirinkę savanoriai dalino dovanėles, paruoštas „Tikroji Kalėdų prasmė” dviejų renginių metu. Jaunimas su savanoriais aplankė  50 Žaliakalnio gyventojų (senolius, socialinės rizikos šeimas). Senoliai ir šeimos be galo džiaugėsi sulaukę svečių, ne bet kokių, o aktyvaus jaunimo, darančio gerus darbus šiame pasaulyje. O savanoriai, už žygį pėsčiomis aplink Žaliakalnį, gavo neįkainojamą dovaną atgal: pozityvių emocijų bombą.

Kalėdų senelio dirbtuvėlės

Dvi savaitės prieš „Maratoną” jaunimas pradėjo ruošti dovanas „Tikroji Kalėdų prasmė” renginio metu. „ Šiam maratonuikartu su jaunimu sukūrėme ir išrinkome orginalų lipduką (Autorius Vytis Snarskis), kurį klijavome ant spalvotų ir mielų  stiklainiukų su gėrybėmis”,- pasakoja veiklų koordinatorė Simona Žukaitė. Antrojo renginio metu jaunimas kurė rankų darbo atvirutes,  pilnas kiekvieno dalyvio širdies gerumo ir kūrybiškumo. Vėliau viską supakavo į dovanų maišelius. ir užrišome kaspiną. Vuolia – PARUOŠTA !

Projektą finansuoja  LR socialinės apsaugos ir darbo ministerija