2014 metų archyvas

2014-07-26    Malda gamtoje

2014 m. liepos 26 d. į bendruomenę maldai gamtoje atvyko Kauno JMB kunigas Remigijus Matulaitis ir keletas krikščioniškos bendruomenės narių. Skaitėme šventą raštą, išklausėme pamokslą ir pasidalinome savo mintimis apie skaitytą ištrauką iš Biblijos, giedojome giesmes. Jautėme vieningumą ir Dievo malonę. Po maldos turėjome šventinę vakarienę ir nuostabų diskusijų laiką.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

2014-04-26     Susitikimas su Kauno AA draugijos nariais

Balandžio 26 dieną mūsų reabilitacijos bendruomenę aplankė svečiai iš Kauno, sveikstantys AA draugijos nariai. Bendruomenės gyventojai su nekantrumu laukė atvykstančių svečių – gražino aplinką,  kūreno laužą, paruošė kepimui mėsą. Susirinkome prie uždegtos žvakės prisiminti tų, kurie jau mirė ar vis dar kenčia nuo priklausomybės. Susirinkimą pradėjo ilgametę sveikimo patirtį turintis žmogus. Jis papasakojo apie AA draugijos tikslus, jos veiklą pasaulyje ir Lietuvoje, pasidalino išgyvenimais apie gautą nuostabią dovaną – naują gyvenimą. Pokalbiai vyko ramioje, draugiškoje aplinkoje. Reabilitacijos bendruomenės gyventojai įdėmiai klausėsi kiekvieno žodžio, vildamiesi, kad ir jiems pavyks gyventi blaiviai. Norą susikurti geresnį gyvenimą turi kiekvienas iš mūsų, tačiau kartais palūžtame  ir prarandame viltį. 12 žingsnių programa prikelia naujam gyvenimui, o sveikimo kelią savo asmeniniu pavyzdžių rodo atvykę svečiai. Po susirinkimo vyko sportinės varžybos – žaidėme tinklinį. Vakarop susėdome prie vaišių stalo. Visi džiaugėmės nuostabiu oru ir prasmingai praleista diena.

2014-04-22     Pasirašyta sutartis

LPF „Gyvenimo vartai”  pasirašė š.m. balandžio 22 d. sutartį su Kauno miesto savivaldybe dėl projekto „Priklausomybės ligų reabilitacijos dienos centras” finansavimo. Kauno miesto savivaldybė projekto įgyvendinimui skiria 4600 Lt. Asmenys, turintys priklausomybės nuo psichoaktyvių medžiagų problemų, prašome kreiptis į mūsų Dienos centrą adresu Kapsų 11, Kaune.


2014-04-02    Skirkite  2% GPM

Laba diena, mielieji, Jau atėjo laikas, kai turėsite nuspręsti kam paskirsite 2 procentus gyventojų pajamų mokesčio. Šie du procentai GPM yra labai reikalingi mūsų organizacijos klientams pradedant naują blaivaus gyvenimo etapą. Kitaip šie 2 procentai GPM mokesčio paskęstu biudžeto peripetijose. Mes laukiame jūsų paramos, kad galėtume efektyviau dirbti mažinant narkomanijos plitimą Lietuvoje. Ši parama pakeis sveikstančių nuo priklausomybės jaunų asmenų gyvenimus. Mūsų priklausomybės ligų reabilitacijos tikslas – kad bendruomenės programą pabaigęs žmogus taptų: Blaivus, Pažįstantis save, Savarankiškas, Turintis tikslą, Įgijęs socialinius įgūdžius, Turintis atsakomybės jausmą, Pasirengęs tobulėti, Mylintis save ir gyvenimą.

Kaip paremti? 1. prisijunkite prie Jūsų elektroninės bankininkystės tiesiogiai per banką, arba per Elektroninio deklaravimo sistemos svetainę >>. 2. pasirinkti e-deklaravimą, tuomet Jus iš karto nukreips į Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS), kurioje jau būsite registruotas (duomenys imami iš banko) 3. Pasirinkite formą „Pildyti portale” 4. Iš pateikto formų/dokumentų sąrašo Jums reikia surasti FR0512 formą (Prašymas pervesti iki 2 procentų pajamų mokesčio sumos Lietuvos vienetams, pagal Lietuvos respublikos labdaros ir paramos įstatymą turintiems teisę gauti paramą) įrašyti mūsų organizacijos pavadinimą Labdaros ir paramos fondas „Gyvenimo vartai“ įmonės kodas 300007282, Kapsų g. 11, Kaunas. 5. Užpildytą formą pateikti VMI.