2021 metų archyvas

2021 metų veiklos ir finansinė ataskaita

Pateikiame 2021 metų ataskaitos dokumentus

Projektas „Susigrąžinti gyvenimą“

Tikslas padėti Projekto dalyviui susikurti pilnavertį gyvenimą ir dirbti mėgstamą darbą, nepilnavertį gyvenimą turintiems žmonėms.

Socialinis verslas „Jūsų ūkvedys“

Pagrindinis tikslas teikti aukštos kokybės pastatų priežiūros ir remonto paslaugas fiziniams bei juridiniams asmenims. Mūsų paslaugos apima nuo smulkaus vienkartinio buitinio rūpesčio jūsų sprendimo iki kapitalinio būsto remonto. Mūsų komandą sudaro tik savo darbą gerai išmanantys specialistai, todėl paslaugas suteiksime laiku, kokybiškai ir už priimtiną kainą. Visas pelnas yra skiriamos LPF “Gyvenimo vartai“ pagrindinių veiklų vykdymui.

„Profesinių įgūdžių suteikimas darbo vietoje Žaliakalnio jaunimui“

Projekto tikslas – suteikti profesinius ir kitus reikalingus įgūdžius darbo vietoje darbingiems neaktyviems Žaliakalnio gyventojams

Gauta NVO subsidija dėl covid-19 pandemijos

Socialinių paslaugų priežiūros departamentas skyrė finansinę paramą saugiam Fondo veiklų vykdymui pandemijos metu

„Maisto banko“ programa

Fondo darbuotojai ir savanoriai vykdė „Maisto banko“ programą - rinkdavo ir dalindavo maisto produktus nepasiturintiems asmenims.

Susitikimai ir konsultacijos

Dienos centre buvo vykdoma tikslinė prevencija ir dirbama su rizikingai vartojančiais psichotropines medžiagas asmenimis.

„Darni šeima“ 2021

Šiais metais atlikome nuostabius darbus. Jau dabar matome didelį progresą mūsų projekto „Darni šeima“ dalyvių santykiuose bei kasdienybėje.